Andrew Christian - seksualiausias vyriškas apatinis trikotažas ir ne tik

Andrew Christian - seksualiausias vyriškas apatinis trikotažas ir ne tik

Andrew Christian kogero pats seksualiausias apatinis trikotažas vyrams. Nuo 2013 pavasario, apatinukai.lt šio gamintojo produktus Lietuvai tapdamas vieninteliu atstovu ir importuotoju. Žinome, jog daugumai iš Jūsų šis trikotažo gamintojas nebus naujiena,bet manau nudžiuginsime suteikdami galimybę įsigyti šios nepriekaištingos produkcijos Lietuvoje - greitai ir patogiai.

 

Andrew Christian yra realus žmogus, o tiksliau neeilinis dizaineris sugebėjęs vyrų seksualumą pateikti per trikotažo prizmę ir išgarsėti visame pasaulyje. Andrew Christian yra pats populiariausias vyriško apatinio trikotažo prekinis ženklas socialinėje erdvėje. Andrew Christian tai netik apatinis trikotažas (jau nuo 1997), bet ir laisvalaikio drabužiai, bei aksesuarai vyrams. Pagrindinis kolekcijų stilius - sportiškas, gatvės ir laisvalaikio. Apatinio trikotažo yra visų galimų tipų - šortukai žemu ir ekstra žemu liemeniu, kelnaitės, jockstrap'ai (kelnaitės su juostelėm nugaroje), stringai, marškinėliai, glaudės, paplūdimio šortukai ir t.t. Kalifornijoje sukurti produktai siuvami iš akščiausios kokybės medžiagų nuo minkštos, nesi burbuliuojančios medvilnės iki itin švelnaus ir plono bambuko pluošto. Didelis dėmesys skiriamas ne tik į dizainą, bet ir kokybę - Andrew Christian turi net 12 patentuotų technologijų tarp kurių kaščiausios yra "Almost naked", "Show-It" ir "Shock Jock". Rekomenduojame pasidomėti šiomis technologijomis ir išties liksite nustebinti, o geriausia žinoma išbandyti.

Kadangi Andrew Christian kolekcija tokia plati ir taip greitai keičiasi, nespėjame atsivežti visko ir mielai priimame Jūsų individualius užsakymus, kuriuos pristatome per 2-3 savaites.

Visus mūsų turimus Andrew Christian trikotažo produktus rasite apatinukai.lt e-parduotuvės paieškos langelyje (viršuje) įvedę žodį - Andrew

Užsakyti galite telefonu 867125431 arba el. paštu uzsakymai@apatinukai.lt nurodykite produkto kodą, spalvą, dydi, bei kiekį. Mes atsakysime ir informuosime kokios galimybės, bei kokios kainos.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink