Apatinio trikotažo naujienos

Apatinio trikotažo naujienos

Kombinezonai visai šeimai 2022 0
Šiais metais Lietuviškas prekinis ženktalas Sofa Killer pasiūlė naujas spalvas populiarių Kalėdinių kombineoznų NORDIC gamoje, tamsiai žalią ir tamsiai mėlyną, prie anksčiau buvuvios juo..
Kokia vasara mūsų laukia? 0
Pastaraisiais sezonais orai išties mums neleidžia atsikvėpti ir ko nors tiksliai susiplanuoti. Temperatūros ir ciklonai svyruoja, taip greitai, kad net patys metereologai sunkiai gali dėlioti p..
Sportinė apranga moterims 2021 0
Karantinas baigiasi, o vasaros pradžia jau ne už kalnų, o Jūs tikriausiai vis dar svarstote ar verta pradėti ruoštis vasarai. Net jei ir iki tol namuose gulėjote ant sofos ir valgėte nesveiką m..
Maudymosi kostiumėliai atostogoms 2021 0
Ar kada nors būtumėte pagalvoję, jog maudymosi kostiumėliai bus vienas svarbiausių vasaros garderobų šiuolaikinėms moterims? Būtent šių dienų moterys ne tik rūpinasi šeima, tačiau..
Apatinio trikotažo tarnavimo laikas 0
Kaip ir kiekvienas produktas ar daiktas, taip ir apatinis trikotažas turi galiojimo laiką. Tik nepamanykite, jog suėjus tam tikram laikotarpiui, jis bus nebenaudojamas ar taps kažkoks kitoks. Apatinio..
Didelių dydžių liemenėlės 0
Liemenėlės didelėm krūtinėm Dažnai pasitaiko, jog sunku surasti tinkamo dydžio apatinio trikotažo, apkūnesnėms moterims. Didelė krūtinė neretai sudaro kliūčių, bei nepatogumų susirasti ir įsigyti n..
Liemenėlių tipai ir rūšys 2
Liemenėlių tipai ir rūšys   Liemenėlės, kitaip (liemenukai) buvo sukurtos ir pagamintos, kaip apatinis rūbas, kuris atlieka paprastą funkciją-prilaiko moterų krūtis. Pasauliui, bei v..
Apsauginės veido kaukės 3
    Netikėtai pasirodžius virusui Kinijoje, žmonės pernelyg nekreipė dėmesio. Kinijos valdžia pirmąjį mėnesį bandė paslėpti, jog šis virusas neegzistuoja, tačiau galiausiai..
Kada baigsis karantinas? 2
Kada baigsis karantinas ir galėsime atostogauti? Kaip žinia, 2020 metais planetą sukrėtė netikėta pandemija, kuri visame pasaulyje jau tęsiasi daugiau nei 3 mėnesius. Kinijai laiku nesiėmus tinkamų..
Koks apatinis trikotažas madingas 2021 metais? 0
Sezono populiariausiųjų apdovanojimuose dažniausiai nepamatysime apatinio trikotažo. Kad ir kaip keistai skambėtų, apatinio trikotažo paklausa per pastaruosius keletą metų išaugo beveik dviguba..
Rašyk
Skambink