Mūsų Babytės užrašai apie apatinį trikotažą: Ką galvojame ir apie ką

Mūsų Babytės užrašai apie apatinį trikotažą: Ką galvojame ir apie ką

Ką  galvojame ir apie ką? 

Įsisukusios į kasdieninę rutiną, dažnai pamirštame save. O juk meilė sau ir vidinė harmonija yra be galo svarbu tam, kad jaustumės laimingos. Pažinti ir priimti save tokia kokia esi. Judesiai, mūsų mintys – mūsų vidinio pasaulio impulsai. Tyrinėdami juos geriau galime pažinti, pajausti savo esybę. Kai išmokstame sumažinti įtampą, visi žemiški rūpesčiai paliekami nuošalyje. Mėgaujamės buvimu čia ir dabar su savo kūnu, savo svajonėmis, norais ir mintimis. Apsirengus malonios spalvos, tinkamo dydžio niekur nevaržančių judesių apatinio trikotažo pasijaučiame, kaip danguje. Nes šie drabužiai yra arčiausiai kūno. Juos rinktis reikia labai atidžiai. Netinkamas apatinis trikotažas gali iškreipti kūno linijas, sugadinti nuotaiką. Moteris apsirengusi jos figūrą atitinkančiu apatiniu trikotažu, švelniai gaubiančia liemenėle jos krutinę, kelnaitėmis kurios niekur nespaudžia ji tiesiog švyti.

Neskubėkime rinktis ir mokėsime juos vilkėti. Apatiniai drabužėliai neturi matytis pro viršutinius. Po šviesiais rūbais vilkėkite šviesų apatinį trikotažą, o po tamsiais rūbais tamsų trikotažą. Jeigu viršutiniai persišviečia, reikia vilkėti kūno spalvos apatinį trikotažą. Meilė sau, savo kūnui ir vidinė harmonija yra be galo svarbu tam, kad jaustumeis esanti laiminga, mylinti ir mylima. Laisvi judesiai suteikia pasitikėjimo, atsipalaidavimo ir savęs įvertinimo. Ji yra tokia kokia yra. Malonu matyti einančią pajūryje moterį, jos įdegęs nuo saulės bronzinis kūnas, švelnios spalvos liemenėlė dengia krutinę, kelnaitės švelniai apgaubusios šlaunis, o ji toliau eina ir visų akys nukreiptos į ją. 

Kai išmokstama sumažinti įtampą arba jos atsikratyti, atsipalaiduoja kūnas ir protas, gyvenimas įgauna daugybę spalvų. Atsiranda meilė, aistra ir išnyksta pyktis. Taip moteris tampa labiau pasitikinti savimi, rami ir gali patenkinti savo norus ir poreikius. Ji suteikia galimybę geriau pažinti save, apnuoginti jausmus, leidžia pajusti galimybes. Moteris supranta ir suvokia, kad yra tokia, kokia yra ir gali tai kontroliuoti. Pamilstamas savas kūnas. Jis yra mano, jis vienintelis, kurį aš turiu. Su kuriuo pažįstu šį pasaulį. Skatinama saviraiška, kuriami būdai padedantys panaikinti emocinę įtampą. Tai toks yra mano supratimas apie moters esybę. Visos moterys nori būti gražios, mylinčios ir mylimos. Apatinis trikotažas suteikia moteriai atsipalaidavimą, savo kūno įvertinimą ir meilę sau ir savo kūnui. Apatinis trikotažas – tai pačios intymiausios mūsų aprangos dalys. Jos būtinai turi palepinti moters kūną kas dieną. Naudojant apatinį trikotažą būtina žiūrėti, kad liemenukas nespaustų krūtinės, būtų prigludęs kaip antra oda, tai suteiks švelnaus pojūčio, kelnaitės neveržtų, o priglustų prie jūsų kūno apvalumų ir jaustumėtės patogiai. Liemenukas ir kelnaitės turi būti vienos spalvos, gražios, patogios ir geros medžiagos. Turite jaustis gerai ir jaustis išskirtine moterimi. Pasijusti pasitempus, teigiamų emocijų suvokimo –laikysenoje. Daug žavesio ir patrauklumo moteriai suteikia apatinis trikotažas derantis tarpusavyje. Šiandien apatinis trikotažas gaminamas iš medvilninių audinių su elastanu. Tai lengva, priglundanti ir leidžianti odai kvėpuoti medžiaga. Tai vilkėkime apatinį trikotažą ir jauskimės patogiai, būkime sveikos ir laimingos.

 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink