Kada baigsis karantinas?

Kada baigsis karantinas?

Kada baigsis karantinas ir galėsime atostogauti?

Kaip žinia, 2020 metais planetą sukrėtė netikėta pandemija, kuri visame pasaulyje jau tęsiasi daugiau nei 3 mėnesius. Kinijai laiku nesiėmus tinkamų priemonių, bei neužkardžius šios baisos ligos laiku, pasaulis turėjo uždaryti sienas ir kuriam laikui tiesiogine, to žodžio prasme, sustoti. Žmonėms likus namie, daugumai darbų sustojus, o kai kuriose šalyse perpildytose ligoninėse visuomenei kilo klausimas – o kas bus toliau? Kada pasibaigs karantinas ir kokios mūsų laukia jo sukeltos pasekmės?

Vyriausybė pranešė pratęsianti karantiną iki balandžio 27 dienos, tačiau jau dabar sušvelnino jo sąlygas. Pagal valdžios nutarimą pirmasis švelninimo etapas prasidės nuo būtiniausių prekybos ir paslaugos taškų atidarymo. Didžiuosiuose prekybos centruose parduotuvės ir toliau nebus atidaromos, tačiau visur kitur jos pradės veikti. Tai reiškia, kad statybos,  drabužių, avalynės ir paslaugų sektoriai gryš į normalų darbo ritmą. Apatinis trikotažas taip pat ne išimtis. Jei sugrįžimas į gyvenimą bus sėkmingas ir naujo COVID-19 viruso protrūkio nebebus, visi kiti verslai pamažu stos į savas vėžias. Prognozės yra džiuginančios ir nuteikiančios optimistiškai, nes ir taip žmonės per ilgai sėdi namie, o sugrįžtant šiltiems orams bus vis sunkiau nusėdėti vietoje. Ar tai reiškia, kad birželio mėnesį vėl galėsime važiuoti prie jūros su nauja paplūdimio apranga, vis dar lieka neaišku. Juk visi esame išsiilgę gero saulėto oro ir šilto ežero arba banguotos jūros. Mokslininkų prognozės teigia, kad didieji sporto renginiai, bei festivaliai ir šventės gali iki rudens taip ir neįvykti. Visgi, visuomenė turi būti budri ir labai atsargi šiuo klausimu, nes antra ligos banga gali sukelti nepataisomos žalos mūsų valstybei ir ekonomikai, todėl piliečiams reikės apsišarvuoti didele kantrybe ir viešumoje elgtis labai atsakingai.

Tačiau, jau dabar galite įsigyti paplūdimio aprangą, bei maudymukus ir pasiruošti atostogoms. Jei visiškai karantinas baigtusi ankščiau, nei planuota, žmonės puls pirkti laisvalaikio prie vandens prekes, o parduotuvėse asortimentas ištirps, kaip sniegas. Būtent dabar maudymosi kostiumėliai yra su puikiom vasariškom nuolaidom, tiek moterys tiek vyrai ras kažką gražaus sau.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink