Seksualūs apatiniai, kur seksualumo riba?

Seksualūs apatiniai, kur seksualumo riba?

 

Seksualūs apatiniai, visi žinome kas tai yra ir kiekvienas skirtingai tai suprantame. Niekas seksualių apatinių viešai neafišuoja, nes tai labai intymus rūbas, tačiau visiems įdomus. Nekalbėsime apie kraštutinumus kur nuogos kulkšnys yra labai seksualu ir reikia jas pridengti lankantis viešose vietose arba laisvo elgesio merginos kurios gatvėje demonstruoja naujas seksualaus apatinio trikotažo kolekcijas. Standartinį neseksualų apatinį trikotažą reiktu apibrėžti tokiu kokį rasite, bet kurioje parduotuvėje, juodas, baltas ir kūno spalvos be jokių padailinimų tiesiog apatinis drabužis kuris atlieka savo tiesioginę funkciją - kūno higieną, o visą kitą jau keliauja tolyn. Sekantis žingsnis būtų pažvelgti į populiariausius apatinio trikotažo tinklus kaip Utenos trikotažas arba kuris nors populiaresnis latviškas, itališkas, portugališkas ir t.t. apatinio trikotažo gamintojas, kuris gamina klasikinę liniją, akcentuoja audinių kokybę, patogumą, to ko reiktu kasdienybėje ir stengiasi šiek tiek paįvairinti apatinio trikotažo produkciją nėriniais, raštais, šiltesnėmis spalvomis. Ar jis seksualus? - galbūt. Seksualus jis bus tuomet kai jį vilkės pirmą kartą sutiktas asmuo, kai kiekviena kūno linija nematyta ir gundo, užtenka šiek tiek klasikinio apatinio trikotažo sukuriamos paslapties ir tai jau tampa labai seksualu, bet jei tą patį vaizdą nupieštume pridedant aukštakulnius, prisegamas kojines, šiek tiek perregimus stringus ir derantį kojinių diržą, bei atvirą liemenėlę, ką tada vadintume seksualiu apatiniu trikotažu? Ko gero antrąjį variantą ir čia ateina visai kiti gamintojai kurie specializuojasi tokioje produkcijoje, kaip pvz LiviaCorsetti, kur klasikiniai naktinukai tarp visų kitų seksualių naktinių atrodo labai blankiai, tad viskas priklauso nuo konteksto.

Viso kūno kojinė atrodo nebuvo išrasta kaip būtinas produktas, ko gero kažkas turėjo fetišą tinklinėms ar nėriniuotoms kojinėms ir pagalvojo kas būtų jei visas damos kūnas įsisuktu į nėriniuotą nailoną, rezultatas žavus, katės kostiumas su atvira vieta ten kur jos reikia :) o raštu jau begalė kūno kojinėms kasmet sukuriamos naujos kolekcijos, nes finale tai vienkartinis produktas, greitai plyšta - ir gerai, seksualūs apatiniai privalo būti keičiami, nes greitai nusibostą, o nusibodę gali sukelti atvirkštinį rezultatą kai net nesinori žiūrėti ir nieko daugiau veikti.

Seksualius apatinius dažniausiai įsigiję vyrai tikisi rezultato kuris yra pavaizduotas nuotraukoje ant pakuotės, kartais tai prasilenkia su realybe. Svarbiausia pradžioje apskritai pasitarti su antrąją puse ar jai tai patiktu, dalis moterų gali įsižeisti, vietoj to, kad tai būtų bendrai aptarta ir pradedant nuo švelnesnių variantų mėginti dovanoti aštresnį apatinį trikotažą. Geriausia proga tam žinoma yra Valentino diena, bet nereiktu būti banaliems, seksualus apatinis trikotažas turėtu keliauti kartu į visas poros keliones, išvykas, SPA ir pan. Seksualūs apatiniai kuriami ne tik moterims, bet ir vyrams, bet čia jau kita tema.
Tikimės jog atrasite seksualių apatinių naudą ir grožį, tai tarsi šventiniai rūbai Jūsų intymioms šventėms :)

 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink