Apatinio trikotažo tarnavimo laikas

Apatinio trikotažo tarnavimo laikas

Kaip ir kiekvienas produktas ar daiktas, taip ir apatinis trikotažas turi galiojimo laiką. Tik nepamanykite, jog suėjus tam tikram laikotarpiui, jis bus nebenaudojamas ar taps kažkoks kitoks. Apatinio trikotažo galiojimo laikas skaičiuojasi kiek kitaip, nei maisto produktų, kuriems yra suteikiama kelių dienų garantija arba nurodoma iki kokios datos yra geriausia suvartoti. Drabužių, kaip ir apatinių, galiojimo laikas arba tarnavimo trukmė skaičiuojasi skalbimais. Kiek kartų galima skalbti apatinius, kaip užtikrinti, jog moteriškas apatinis trikotažas, bei vyriškas tarnautų ilgiau ir kada įsigyti naujus seksualius apatinukus, šiame straipsnyje ir sužinosite.

Kaip rūpintis apatiniu trikotažu ir kaip žinoti kokia jo tarnavimo trukmė?

Protingiausias ir pats paprasčiausias būdas atitolinti apatinio trikotažo susidėvėjimą yra įsigyti skalbinių maišelius. Naudokitės tik lėtesniu skalbimo režimu, bei skalbkite vėsesniame vandenyje. Jei norite išplauti prabangius apatinius, tuomet naudokite, ne tik skalbinių maišelį, bet ir specialų skalbiklį - ploviklį. Skalbiant prabangų apatinį trikotažą, idealiausia tai būtų daryti rankomis, tokiu būdu jis išsilaikys geresnės būklės. Kalbant apie kelnaites, jei skalbsite rankomis ar žemoje temperatūroje, bei sūkiuose, jos išlaikys savo formą, siūlės neišsitampys, o ryški spalva išliks ilgiau ir bus tarsi nauja. Jei, tarp jūsų skalbinių pakliuvo liemenėlės, nepamirškite laikytis tų pačių taisyklių. Dideli skalbimo mašinos sūkiai, liemenėlių vielutes gali iškraipyti ir ištampyti, o netinkami skalbimo milteliai, sugadins audinį. Dar vienas svarbus momentas yra vengti džiovyklių, kurios taip pat nedraugauja su apatiniu trikotažu. Ir svarbiausias patarimas moterims – nepamirškite atsinaujinti liemenėlių gardeobo. Nusipirkite daugiau skirtingų liemenėlių įvairiom progom, patikėkite nepasigailėsite ir nereikės jaudintis jei kuri nors neatsargiai pasielgus susigadins.

Kiek kartų galima skalbti apatinį trikotažą?

Nėra tokio vieno atsakymo į šį klausimą, apatiniai, kaip ir kiti rūbai ar drabužiai išsilaiko priklausomai nuo pagaminimo kokybės ir priežiūros. Jei laikysitės aukščiau paminėtų patarimų, tada atitolinsite apatinio trikotažo susidėvėjimą ir dilimą. Jei pastebėjote, jog kelnaitės ar liemenėlės nubluko ar išsitampė, nelaukite kol visai taps netinkamos nešioti ir įsigykite naujas. Taip save labiau palepinsite ir pasijusite daug geriau ir seksualiau. Ir paskutinis patarimas moterims – nebijokite užeiti į parduotuvę ir išsirinkti seksualų apatinį trikotažą. Jeigu jo dar neturite, būtinai įsigykite. Šiuo metu yra labai populiarūs seksualūs bodžiai ir viso kūno kojinės. Jei šis variantas nepatiks, pabandykite paieškoti seksualesnių liemenėlių ir kelnaičių komplektų. Mylėkite ir rūpinkitės savimi.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink