Nuo kasdienės pižamos iki seksualių naktinukų

Nuo kasdienės pižamos iki seksualių naktinukų

Miego drabužiai dar kitaip vadinami - pižama, naktinukais, naktiniais dažnai sutinkama prekė kiekvienoje tekstilės gaminiais prekiaujančioje parduotuvėje. Daugumai fizinių migruojant į internetą tai tapo populiaria preke apatinio trikotažo internetinėse parduotuvėse. Pižamą ar naktinukus lengva įsigyti internetu, dydžio pasirinkimas nėra toks preciziškai svarbus, palyginus su liemenėlė ar maudymosi kostiumėliu, galima lengvai vadovautis naktinukų gamintojų paruoštomis dydžių lentelėmis.

 

Ko gero svarbiausia pižamos ar naktinukų funkcija konfortas, kuris susideda iš išdirbto miego rūbo lekalo ir žinoma pačios medžiagos. Miego drabužių sektoriuje dominuoja natūralios medžiagos, kur karaliauja medvilnė. Medvilnė kaip žinia nevisada bus maksimaliai švelni ir vizualiai ilgaamžė (greitai “burbuliuojasi/apsivelia”), tad nevertėtų atmesti viskozės, kuri dar vadinama “natūralia sintetika”. Viskozės naktinukai ar pižamos yra nepaprastai švelnūs, ilgaamžiški, išstumia drėgmę miegant ir neprabundate šlapi, esant visų spalvų gamai dizaineriai sukuria puikius modelius, dekoruotus neriniais ir siuviniais. 

 

Yra ir kita, labiau naktinukų, kategorija, tai seksualūs naktinukai, kuriuos kaip ir sunku priskirti miego drabužių kategorijai, bet vizualiai jie skirti miegui su privalumais :). Seksualūs naktinukai, ko gero nėra skirti kiekvienai nakčiai, o tam tikrai progai. Seksualių apatinių medžiaga dažniausiai būna sintetinė, siekiant išgauti ryškias spalvas, tampruma (paprastai siuvami universalūs dydžiai), nestandartines formas, įtraukiant dirželius, juosteles, kaspinėlius, nerinius, perregimas medžiagas. Priskiriant šias prekes prie intymių prekių grupės jų pasiūla paplito internetinėje erdvėje, turbūt kiekvienoje apatinio trikotažo internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių seksualių apatinių. Augant šios prekės paklausai visame Pasaulyje greitai atsirado gamintojų, kurie specializavosi seksualių apatinių gamyboje ir taip dar labiau plėsdami modelių gamą.

 

Kaip ir viršutinių drabužių sektoriuje taip ir apatiniuose drabužiuose kainos svyruoja nuo iki. Viskas priklauso nuo medžagų, kilmės šalies, specializuotumo ir išskirtinumo. Vertinant tai, kad vos ne pusę savo gyvenimo praleidžiame miegodami, tad taupyti prasmės nėra. Žinoma visada yra išeitis - Adomo ar Ievos kostiumas :). 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink