Doreanse apatinis trikotažas vyrams ir moterims

doreanse_apatinis_trikotazas

DOREANSE apatinio trikotažo gamintojas žengdamas į Lietuvos rinką davė pradžia projektui Apatinukai.lt. Džiaugėmės, jog galime atstovauti šį nepriekaištingos kokybės apatinio trikotažo gamintoją. ASRY Textile siuvykla buvo įkurta 2004 metai ir sėkmingai gamina produktus garsiausiems apatinio trikotažo prekiniams ženklams, negana to pasauliui buvo pristatytas naujas prekinis ženklas - DOREANSE.

DOREANSE dizaineriai sukuria, o siuvykla išpildo ir į parduotuvių lentynas išsiunčia - trumpikes, šortukus , stringus, marškinėlius, naktinukus, pižamas , apatines kelnes, triko, liemenėles moterims ir vyrams. Metinė produkcijos apimtis jau siekia 2,5 milijonų vienetų. Visiems klientams ASRY pristato aukštą kokybę ir platų produktų asortimentą naudojantis naujausiomis technologijomis ir medžiagomis. DOREANSE 2013-iems metams siūlo trikotažo tendencijas diktuojančias apatinio trikotažo spalvas ir raštus.


Doreanse Apatinis trikotažas, kuris patraukė daugelio žmonių dėmesį, yra oficialus prekės ženklas, kurį rasite išskirtinėse Stambulo parduotuvėse ir visame pasaulyje.Mūsų klientų atsiliepimai yra mūsų sėkmės pagrindas.

Apatinukai.lt skiria didelį dėmesį DOREANSE trikotažui, kurio produktus importuoja ir nuolatos sandeliuoja, kad prekės klientų duris pasiektų žaibiškai.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink