Kaip išsirinkti tinkamą maudymosi kostiumėlį?

Kaip išsirinkti tinkamą maudymosi kostiumėlį?

Artėjant šiltiems orams ir naujam – vasariškam sezonui, moterys suskumba atsinaujinti savo drabužius, apatinį trikotažą ir svarbiausią maudymosi kostiumėlius. Juk šiltas metų laikas atneša galimybę išvažiuoti į paplūdimį prie jūros ar tiesiog prie ežero. Saulė vis stipriau kaitiną orą, o Jūs norite vilkėti kuo mažiau drabužių, tam kad galėtumėte palepinti savo kūną saulės spinduliais ir gražiai įdegti. Kokius maudymosi kostiumėlius ir maudymukus verta rinktis važiuojant prie vandens ir kaip išsirinkti tokius, kad paslėptų figūros trūkumus šiame straipsnyje ir sužinosite.

Vientisas maudymukas ar bikini: amžinas klausimas merginoms ir moterims. Jeigu Jūs neketinate degintis ir norite tik plaukioti, bei paslėpti savo pilvuką, drąsiai rinkitės vientisą maudymosi kostiumėlį. Paieškokite tokio, kuris būtų elastiškas, patogus ir svarbiausia nesmuktų. Tik neišsigąskite, jog Jūsų nugara liks atidengta. Vientisas maudymosi kostiumėlis suteiks Jums pasitikėjimo ir neleis kompleksuoti, kad ir kokio amžiaus Jūs būtumėt. Mados dabar grįžtą, todėl nesuklysite pasirinkusios būtent šį modelį.

Bikini maudymosi kostiumėlis: puikiai tinka jaunatviškoms ir gražią figūrą turinčioms moterims, bei merginoms. Toms, kurios nekompleksuoja dėl savo figūros ir nori dviejų dalių maudymuko, taip pat patartume rinktis šį modelį. Bikini maudymosi kostiumėliai yra vis dar populiarūs ir labai madingi, todėl nebijokite rinktis pagal savo skonį.

Braziliško tipo maudymosi kostiumėliai: jeigu nutiko taip, jog Jūsų viršutinė kūno dalis yra smulkesnė nei apatinė ir turite nedidelę krūtinę, rinkitės braziliško modelio maudymukus, kurie paryškins Jūsų nuostabias kūno linijas. Taip pat, neapmirškite, jog galite pirkti maudymukus atskiromis dalimis ir juos priderinti. Būtent šiuo atveju, jei jūsų krūtinė nėra didelė, galite pirkti maudymukus su push-up arba įsigyti silikoninius idėklus. Tik nepamirškite, rinktis liemenėlės kuri gerai priglunda. Be to, maudymosi liemenukai su raukinukais ir klostelėmis puikiai tiks ir derės prie Jūsų kūno. Tai yra dar vienas trenda’s kurio kitos moterys negali dėvėti ir apie tai tik gali pasvajoti.

Dydžiai: prisiminkite jog, visos dydžių taisyklės kurios galioja apatiniam trikotažui, galioja ir maudymosi kostiumėliams. Pritaikykite tuos pačius dydžius ir matavimo technika pirkdamos sau paplūdimio aprangą. Jei kuri nors paplūdimio apranga netiko, susiekite su pardavėju ir pasiteiraukite dėl grąžinimo galimybės.

Vis dar galite išsirinkti sau patinkantį maudymuką, iš Apatinukai.lt parduotuvės, kurį gausite į savo namus vos per 2 - 3 dienas.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink