Didelių dydžių liemenėlės

Didelių dydžių liemenėlės

Liemenėlės didelėm krūtinėm

Dažnai pasitaiko, jog sunku surasti tinkamo dydžio apatinio trikotažo, apkūnesnėms moterims. Didelė krūtinė neretai sudaro kliūčių, bei nepatogumų susirasti ir įsigyti norimą liemenėlę. Apskritai, didesnių apimčių merginoms ar moterims yra kiek kebliau susirasti kokybišką apatinį trikotažą. Žymiausi pasaulio gamintojai susitelkia ties plačiąja auditorija, kuri yra vidutinio sudėjimo. Dėl to gamintojai skiria daug mažiau dėmesio, didelių dydžių apatiniam trikotažui. Kur gi rasti didelių dydžių liemenėles ir kokias jas pirkti, skaitydami ir sužinosite.

Neretai pati krūtinė būna ne tik didelė, bet ir sunki. Moterims būna nepatogu ir nekomfortiška turėti per didelę krūtinę, tačiau juk nieko nepadarysi ir tenka susitaikyti su gamtos dovana. Svorio metimas iš dalies galėtų palengvinti problemą, tačiau visiškai jos neišspręs. Tokiu atveju, tenka ieškotis patogios pagalbininkės. Rinkoje egzistuoja daugybė “kinietiško šlamšto”. Šiais žodžiais noriu pasakyti, jog turguje, didžiosiuose prekybos centruose yra pardavinėjami labai nekokybiški apatinio trikotažo gaminiai. Taip, jie pigūs, tačiau pagaminti iš orui neprlaidžių ir nekokybiškų medžiagų, kurios greitai susidėvi. Beto, šios prekės nebūną pritaikytos ir pasiūtos pagal naujausias technologijas kurios padeda prisitaikyti prie jūsų kūno. Štai kelios kokybiškos Triumph  liemenėlės pritaikytos didelių dydžių krutinėms.

Originali, klasikinė Triumph juoda liemenėlė Doreen. Liemenėlė pilnai dengia krūtinę ir suteikia jai puikią formą. Liemenėlė puošta estetišku kaspinėliu, o kaušelių viršutinė dalis yra permatoma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triumph gelėta liemenėlė My Flower minimizer. Liemenėlė pilnai dengia krūtinę ir suteikia jai puikią formą. Liemenėlė yra be pakietinimo (viengubas audinys), su lankeliais, petnešėlės reguliuojamos, nugaroje susegama trijose pozicijose

 

 

 

 

 

 

 

 

Triumph balta liemenėlė Modern Beauty N. Liemenėlė pilnai dengia krūtinę ir suteikia jai puikią formą. Liemenukas puošta estetišku kaspinėliu ir neriniais, be pakietinimo, be lankelių, petnešėlės reguliuojamos, nugaroje susegama trijose pozicijose.

 

Triumph 95E juoda liemenėlė Beauty-Full Essential WP. Liemenėlė pilnai dengia krūtinę ir suteikia jai puikią formą. Liemenėlė puošta estetišku kaspinėliu ir nėriniais, su minimaliu pakietinimu, su lankeliais, petnešėlės reguliuojamos, nugaroje susegama trijose pozicijose.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip matote visos šios liemenėlės yra to pačio Triumph gamintojo, kuris turi kokybiškiausią ir labiausiai moterų pamėgtą asortimentą visame pasaulyje. Visas didelių dydžių liemenėles galite rasti Apatinukai parduotuvėje, bei didžiosiuose prekybos centruose. Jei nutiko taip, kad neradote norimos liemenėlės, nebijokite ir parašykite asmeninę žinutę. Dažnu atveju apatinis trikotažas yra užsakomas pagal individualius poreikius. Komentaruose parašykite ar sunku yra surasti tinkamo dydžio ir stiliaus liemenuką?

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink