Liemenėlės su pakietinimu – tikra tiesa

 Liemenėlės su pakietinimu – tikra tiesa

Kokia liemenėlę rinktis ir nešioti kasdienai, jog atrodytumėte gerai ir jaustumėtės patogiai, tokį klausimą svarstote kas kartą, kai ruošiatės kur nors išeiti. Liemenėlių pasirinkimas toks didelis, kad tikriausiai jau skauda galvą nuo nuolatinio galvojimo, ką reikėtų įsigyti ir ką reikėtų dėvėti.

Kad daugiau nereikėtų sukti galvos kuri liemenėlė yra geriausia, Jums pateiksime įdomius ir svarbius faktus apie vieną populiariausią ir viso pasaulio moterų pamėgtą modelį - “push-up” arba kitaip - liemenėlę su pakietinimu.

Šiuo laikotarpiu liemenėlė yra neatsiejama kiekvienos moters apatinio trikotažo dalis. Apatinis trikotažas sudaro nemažą dalį savimi besirūpinančios ir apie savo grožį ir sveikatą begalvojančios moters garderobą. Merginos ir moterys dėvi liemenukus ne tik tam, kad atrodytų nuostabiai, bet ir tam, kad ilgoje darbo dienoje krūtinei būtų suteiktas komfortas. Juk liemenėlės dėvėjimas užimą didžiąją dienos dalį, todėl ir pati liemenėlė turi būti pasirinkta tinkamai, tiek pagal dydį, patogumą ir net progą. Todėl, visoms dailiosios lyties atstovėms iš karto noriu pasakyti ir pabrėžti, jog push up liemenėlės nėra vienintelės kurios suteikia krūtinei grožio ir ja pakelia. Reikėtų atkreipti dėmesį, kur šią liemenėlę planuojate dėvėti ir ar tikrai būtent šio tipo apatinis trikotažas bus geriausias pasirinkimas ir variantas. Dažnu atveju moterys renkasi liemenėles su pakietinimu tik tam, kad darbe ar mieste galėtų pritraukti vyrų akį, nors jų biustas ir taip yra pakankamo dydžio ir formos jog nedėvėti push-up liemenuko. Būtent, jeigu persistengsite ir norėsite dar labiau išryškinti savo krūtinę, tai gali pakenkti jos raumenims ir atsiliepti sveikatai ateityje. Todėl, visom moterims rekomenduojama atsižvelgti į pakietinimo reikalingumą ir vietą kurioje ją dėvėsite. Būtent šis populiarusis modelis, labiausiai tinka merginoms ir moterims kurios negali pasigirti didelėmis krūtimis. Todėl, krūtinės suspaudimas ir kilstelėjimas į viršų, suteikia vizualinę apgaulę, tačiau tokiu būdu moteris jaučiasi labiau savimi pasitikinti ir graži.

Dar vienas įdomus faktas, jog pasak mokslininkų, nėra sveika nuo pat ryto iki pat vakaro dėvėti liemenukus, tačiau etiketo ir tam tikros kultūros taisyklės mus nori nenori priverčia atrodyti padoriai ir tinkamai. Mielosios, nebijokite išsirinkti kitokio tipo liemenėlės, galbūt ji jūsų kūnui tiks dar labiau nei ši, o atrodysite ir jausitės dar geriau.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink