Liemenėlių tipai ir rūšys

Liemenėlių tipai ir rūšys

Liemenėlių tipai ir rūšys

 

Liemenėlės, kitaip (liemenukai) buvo sukurtos ir pagamintos, kaip apatinis rūbas, kuris atlieka paprastą funkciją-prilaiko moterų krūtis. Pasauliui, bei visuomenei greitai besikeičiant liemenėlės evoliucionavo, o apatinio trikotažo gamintojai pradėjo siūlyti vis platesnį jų asortimentą. Kaip minėjome anksčiau pagrindinė liemenėlės paskirtis yra prilaikyti krūtinę, tačiau ji gali atlikti ir daugiau funkcijų. Vienos pakelią krūtinę, kitos provokuoja, o trečios gali net sumažinti krūtis vizualiai. Idealiausia būtų, jog moters spintoje, būtų kuo daugiau skirtingų liemenėlių su savo paskirtimi. Kiekvienai progai galima rasti ir pritaikyti ypatingą liemenėlę, todėl damoms nederėtų taupyti ant šio ypatingai svarbaus apatinio trikotažo elemento. Tarp daugybės rūšių ir tipų yra lengva susipainioti, todėl mes paruošėme Jums skirtingus liemenėlių tipus, kad galėtumėte atpažinti ir išsirinkti sau tinkamiausią.

 1. Push-up liemenėlė
 • Su krūtinę pakeliančia liemenėle moters krūtinė atrodo didesnė. Push-up liemenėlės šiek tiek suglaudžia krūtis ir kilsteli jas į viršų. Krūtims suteikiama patraukli forma. Apatinėje kaušelių dalyje yra specialios medvilninės kišenėlės įdėklams, vizualiai padidinantiems krūtinę.
 1. Soft liemenėlė 
 • Soft arba kitaip minkšta liemenėlė be kaušelių pakietinimų, puikiai tinka kasdieniniam nešiojimui. Dažniausiai jos skirstomos į sulankeliais arba bejų. Soft liemenėlės su lankeliais turi minkštus, daliai dekoruotus gipiūru kaušelius ir įdėtus lankelius po krūtine. Šie lankeliai dailiai formuoja krūtinę, ją šiek tiek pakelia, tačiau išlaiko natūralią formą. Tokio tipo liemenėlės tinka moterims su mažom ir didesnėm krūtinėm, kurios mėgsta natūralumą.
 1. Sportinė liemenėlė
 • Skirta sportuojančioms, tvirtai prispaudžia krūtis, kad sportuojant šių oda neišsitampytų. Sportinės liemenėlės yra pagamintos iš ekologiškų audinių (apsaugančios, sulaikančios drėgmę). Kaušeliai iš minkštos medžiagos, kuri neturi siūlių. Pasiūtos specialiai jog krūtinė ir jūs  jaustumėtės komfortiškai. Dėl konstrukcijos ir medžiagos savybių puikiai prisitaiko prie kūno linijų.
 1. Silikoninė liemenėlė
 • Silikoninė liemenėlė idealiai tinka dėvint vakarinę suknelę ar kitus rūbus be petnešų. Liemenėlė užsisega priekyje ir yra be petnešėlių ir sagties nugaros pusėje. Komplekte yra papildomos permatomos petnešėlės, jeigu jų prireiktų.
 1. Maitinimo liemenėlė
 • Tai liemenėlė, kuri yra labai tvirta ir besitampanti. Tai reikalinga, nes maitinančių motinų krūtys kinta. Liemenėlės krūtimi maitinančioms motinoms turi specialią konstrukciją. Kaušelio viršutinė dalis atidaroma, todėl mama gali maitinti kūdykį nenusiimdama liemenėlės.
 1. Mažinanti krūtinę liemenėlė
 • Tai liemenėlė, kuri optiškai sumažina krūtis, ji mažai dekoruota, tačiau labai patvari ir saugi.
 1. Be petnešėlių liemenėlė 
 • Skirta vakarui, ypač tinka suknelėms atvirais pečiais. Šios liemenėlės yra populiarios švenčių ir įpatingų progų metu, kadangi liemenėlė tampa nepastebima ir galima pritaikyti ir apsriengti daugybę garderobo.
 1. Kryžiuotos petnešėlės
 • Tai liemenėlė, kurios petnešėlės pritaikytos vasariškiems drabužiams. Jos gali susikryžiuoti, taigi atidengia pečius.
 1. Gilios iškirptės liemenėlė
 • Gilios iškirptės liemenėlė (angl. plunge bra) – tai atvira liemenėlė su įstrižai kirptais kaušeliais, apnuoginančiais vidinę krūtų pusę. Šio tipo liemenėlės tinka, dėvint viršutinius drabužius su itin gilia „V“ formos iškirpte.
 1. Pastorintais kaušeliais liemenėlė
 • Šio tipo liemenėlės kaušeliai sudaryti iš kelių suklijuotų sluoksnių.
 1. Liemenėlės su lankeliais
 • Šio tipo liemenėlės kaušelių apačioje yra metaliniai lankeliai, palaikantys ir fiksuojantys krūtis. Nuo lankelio tipo priklauso kaušelio forma ir bendra liemenėlės išvaizda.
 1. Balconnete
 • Tai lankeliais sutvirtinta liemenėlė su stačiakampe pakankamai gilia iškirpte ir petnešėlėmis, atitrauktomis viena nuo kitos labiau, negu kituose modeliuose. Kaušelių konstrukcija užtikrina gerą krūtinės palaikymą. Labiau atitrauktos viena nuo kitos petnešėlės ir liemenėlės konstrukcija leidžia maksimaliai atidengti iškirptės sritį.
 1. Braletė
 • Stilingiausia liemenėlė - braletė!  Braletė – tai nepaprasto grožio liemenėlės modelis, išsiskiriantis savo originaliu bei seksualiu dizainu. Braletės vis labiau populiarėja ir atsiduria aukščiausiose mados viršūnėse, taip pakeisdamos tradicines liemenėles. Puikiai tiks betkurio tipo krūtinei.
 1. Liemenėlė susiseganti priekyje
 • Liemenėlė tarp kaušelių turi užsegimą, todėl daug lengviau ją užsidėti ar nusiimti. Su tokio tipo uždarymu gali būti ir įvairios kitų rūšių liemenėlės, pavyzdžiui push-up ir t.t
 1. Liemenėlė be kapšelių
 • Šios liemenėlės skirtos moterims, kurios apatinius naudoja kaip vilionių priemonę. Krūtis liemenėlė pakelia, optiškai jos atrodo didesnės. Tačiau liemenėlė nepaslepia spenelių, tad krūtys atrodo gundančiai.
Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink