Saugus apsipirkimas neišėjus iš namų

Saugus apsipirkimas neišėjus iš namų

 

Šiomis dienomis pasauliui beveik sustojus ir žmonėms likus namie, iškilo nemaža problema, kaip toliau gyventi ir dirbti, kai siaučia siaubingas virusas. Vyriausybė nusprendė įvesti karantiną ir nurodė žmonėms likti namuose ir nekelti kojos į lauką, bei imtis visų būtiniausių saugos priemonių, norint sustabdyti ligos plitimą. Tačiau įvedus šiuos veiksmus, žmonės susidūrė su didele problema, jog neišeinant iš namų negali įsigyti būtiniausių prekių. Dauguma drabužių, ūkinių prekių, bei laisvalaikio ir pramogų arenų, bei centrų neveikia. Restoranai ir kiti verslai užsidarė ir nebeteikia savo paslaugų ir produktų. Atėjus netikėtai krizei nemaža dalis verslų nesugebėjo persiorientuoti savo veiklos  ir ją vykdyti “online” būdu. Tačiau dabar, vis labiau žmonės supranta internetinės prekybos reikšmę ir svarbą ypač šiuo sudėtingu laikotarpiu.

Štai keli patarimai Jums, padėsiantys saugiai, nebrangiai ir greitai apsipirkti iš savo namų!

  • Maisto prekes iš savo namų gali užsisakyti kiekvienas turintis internetą. Tokia paslaugų tiekėja, kaip Barbora atveža Jūsų pasirinktas maisto prekes tiesiai iki durų. Todėl galite nestresuoti ir žvelgdami kelias dienas į priekį užsisakyti norimų prekių į namus. Atvežimas jums kainuos vos kelis eurus, tačiau akcijos ir nuolaidos esančios kataloge leis ne tik sutaupyti, bet ir nerizikuojant sveikata gauti savo užsakymą su visomis pageidajamomis prekėmis.
  • Buitinę ir elektroninę technika taip pat galite įsigyti internetu. Jei jau nutiko taip, kad labai reikia įsigyti vieną ar kitą daiktą, nepažeisdami karantino lengvai įsigysite “online” būdu. Gausybė elektroninių parduotuvių pristato prekes paštomatais arba kurjeriais.
  • Moteriškas apatinis trikotažas ir drabužiai yra taip pat pasiekiami kelių mygtukų paspaudimu. Jei netyčia gavosi jog apatinis trikotažas susidėvėjo ar suplyšo visada galite užsisakyti elektroninėje parduotuvėje. Didžioji dalis parduotuvių toliau dirba nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad karantino metu fizinės parduotuvės yra uždarytos, tačiau klientai savo norimą asortimentą galės rasti oficialioje elektroninėje parduotuvėje. Naktinukai, seksualūs moteriški apatiniai ar kojinės iki durų bus pristatyti vos per kelias dienas. Taip, perskaitėte teisingai, visos siuntų tarnybos ir kurjeriai šiuo metu darbo turi labai daug, tačiau pasitelkiant naujas pajėgas ir sunkiai dirbant, sugeba visas siuntas pristatyti labai greitai ir saugiai. Tokiu būdų užtikrindami žmonių saugumą ir komfortą.

Nors ir esant šiai sudėtingai situacijai visame pasaulyje, visiškai gyvenimas negali sustoti, tačiau norint užkirsti kelią šiai siaubingai epidemijai, mums visiems kartu reikia laikytis namie ir apsipirkinėti internetu. Visą kitą reikalingą informaciją susijusią su pristatymais, galite surasti internetinėse svetainėse arba socialinių tinklų paskyrose.

Likime namie ir saugokime save, bei aplinkinius.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink