„Silktime“

2009-aisiais metais registruotas „Silktime“ prekės ženklas tapatinamas su gyvenimo kokybės gerinimu – pradedant sveikata, komfortu ir baigiant pojūčiais. „Silktime” išskirtinumą nurodo trys pagrindinės žymės, kiekviena jų aprėpia sritis, kuriose šilko teikiami privalumai ypatingai jaučiami:

  • Sveikata ir higiena. Šilkas yra 100 proc. natūralus biopluoštas sudarytas iš baltymų, kurie savo sudėtyje turi 18 iš 20 amino rūgščių būdingų žmogaus odos baltymams. Pagrindinis šilko baltymas – fibroinas – visiškai nedirgina imuninės sistemos, todėl nealergizuoja ir toleruojamas kaip nuosavas žmogaus baltymas. Ši unikali šilko fibroino savybė sėkmingai išnaudojama moderniojoje medicinoje, kuriant dirbtinius žmogaus audinius. Tad nenuostabu, kad žmonės jau prieš tūkstančius metų intuityviai jautė šilko pluošto higieniškumą ir teigiamą poveikį sveikatai.
  • Komfortas. Šilkas vadinamas „visų sezonų“ audiniu. Su juo šilta ir jauku žiemą, gaivu ir komfortiška vasarą. Dėl unikalių termoreguliacinių savybių šilkas penkis kartus šiltesnis už medvilnę, jis prilygsta vilnai, tačiau yra gerokai švelnesnis, lengvesnis ir plonesnis už vilnonį audinį. Šilkas leidžia kūnui kvėpuoti, išlaiko komfortiškus šilumos ir drėgmės balansus.
  • Malonumas. Šilkas – karališkas audinys. Žmonės visame pasaulyje mėgsta jį dėl ypatingų pojūčių: prisilietimas prie šilko neapsakomas. Šilko švelnumas ir estetika atgaivina intymius prisiminimus ir neleidžia nustoti svajoti.Tai gamtos dovana, kuri sušildo ir atgaivina, gydo ir jaunina kūną, ramina nervus, lepina ir glamonėja… Tai prabanga, kuri gali būti prieinama kiekvienam.
Silktime juodos šilkinės vyriškos trumpikės. Pristatymas 1-2 d.d. ..
31.57€
Silktime pilkos šilkinės vyriškos trumpikės. Pristatymas 1-2 d.d. ..
28.67€
Rašyk
Skambink